Keeni kool 170  - pildid üritusest - http://www.pica.ee/album/8929

                                         


Vilistlane kirjutab:

 Tõnis Assoni mälestused Keeni koolist (1967-1975)  - pdf


 Lugupeetav lugeja!

Meie nimekirjad ei ole kahjuks täielikud, eriti varasemad aastad. Seetõttu soovime infot puuduvate aastate kohta.

Ka vead, mis võivad esineda antud nimekirjades, võite ära parandada.

Selleks võtke meiega ühendust telefonitsi numbril 76 96 222 (õpetajate tuba) või e-maili aadressil saimatell@hot.ee .

 

Lõpetamise aasta  2012, 2011, 2010,

                                 2009 2008 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000,

                                1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990,

                                1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1982, 1981, 1980,

                                1979, 1978, 1977, 1976, 1975, 1974, 1973, 1972, 1971, 1970,

                                1969, 1968, 1967, 1966, 1965, 1964, 1963, 1962, 1961, 1960,    

                                1959, 1958, 1957, 1956, 1955, 1954, 1953, 1952, 1951, 1950,

                                1949, 1948, 1947, 1946, ...

50. lend (lõpetanud 2012. a)

KLASSIJUHATAJA Gunnar Sarapuu

1. Tauri Davõdov

2. Kerli Juhkov

3. Ken Kõrkjas

4. Mardo Kööp

5. Ivar Levin

6. Silver Liivamägi

7. Siiri Linde

8. Hendo Peterson

9. Egle Praosk

10. Marge Roosild

11. Enelin Treffner

12. Kheit Trifanov

13. Carl Erik Uibu

14. Kaimo Unt

15 Teet Valge

49. lend (lõpetanud 2011. a)

KLASSIJUHATAJA Eda Selgis

1. Ingvar Aer

2. Meigo Albrecht

3. Marten Areng

4. Gert Grossberg

5. Epp Hiller

6. Toomas Kalmus

7. Rasmus Kirsimäe

8. Kerli Kõrkjas

9. Aive Linde

10. Brandon Luik

11. Tormi Oja

12. Priidu Petersmann

13. Arti Suviste

14. Gerli Tabo

15. Sander Teder

16. Inge Uibopuu

17. Jargo Uibu

18. Liisa Villemson

19. Aaro Villemson - Toomemägi

48. lend (lõpetanud 2010. a)

KLASSIJUHATAJA Vete Hainsoo

  1. Kennet Bajarskas

  2. Teele Jakobson

  3. Moonika Käsper

  4. Krister Künnapuu

  5. Madis Lepik

  6. Rene Levin

  7. Siim Praosk

  8. Artur Raudsepp

  9. Markel Raudsepp

 10. Martin Raudsepp

 11. Kerli Suviste

 12. Diana Zimbrot

 13. Gerle Trifanov

 14. Iti Uusküla

 15. Kärolin Valge

 16. Henry Varjun

 17. Kärol Villemson-Toomemägi

 18. Kelli Vällo

47. lend (lõpetanud 2009. a)

KLASSIJUHATAJA Maire Roio

  1. Ly Albrecht
  2. Steve Brügel
  3. Sandra Einling                   
  4. Lenna Hainsoo
  5. Laura Karavin
  6. Margus Kirsimäe
  7. Pille Kirt
  8. Hanna Maria Korbun
  9. Karin Korka
  10. Ingar Linnaste
  11. Marily Milter
  12. Liina Muttik
  13. Caspar Ojamägi
  14. Cätlin Peterson
  15. Moonika Raudsepp
  16. Anu Rebane
  17. Martin Talv
  18. Steven Toom
  19. Triin Uibopuu
  20. Kristo Unt

46. lend (lõpetanud 2008. a)

KLASSIJUHATAJA Heya Lepa

  1. Eliis Areng
  2. Indrek Bõstrov                           
  3. Kristine Davõdov
  4. Sander Einling
  5. Jüri Gross
  6. Margit Juhkov
  7. Keven Kaljumäe
  8. Karin Kuus
  9. Triin   Lentso          
  10. Tõnis Liivamägi
  11. Eiko Lillipuu
  12. Risto Luga
  13. Edik Must                             
  14. Mariana Raudsepp
  15. Andres Roio
  16.  Marko Roosild
  17. Jaanika Rose
  18. Siim-Eigo Saar
  19. Hans Zimbrot
  20. Kristi Zimbrot
  21. Regina Uibo

 

45. lend (lõpetanud 2007.a) 

KLASSIJUHATAJA Vete Hainsoo          

  1. Jane Gross                               
  2. Gerli Grossberg                                           
  3. Ramo Kaljumäe                      
  4. Kert Kallas                              
  5. Küllike Kallas                         
  6. Madis Kirt                                                           
  7. Meriliin Kuivari                       
  8. Silver Laadi                            
  9. Kairit Linnaste                                        
  10. Kätlin Milter     
  11. Marelle Nõmm                     
  12. Rauno Ojamägi                                   
  13. Eva Pulver                                                   
  14. Martin Zimbrot                                    
  15. Mihkel Talv  
  16. Kati Valge                                                    

    

44. lend (lõpetanud 2006.a)

KLASSIJUHATAJA Diana Sarapuu

1. Andrus Eelmäe                         

2. Jürgen Hinn                             

3. Kristi Kalm                               

4. Katri Korbun                             

5. Meelis Kuivari                         

6. Kristel Kukk                             

7. Herkki Kuus                             

8. Kerti Kõvask                            

9. Kardo Künnapuu                     

10. Tauno Luga                              

11. Juta Maasikpalu                                            

12. Rauno Rästas                                                  

13. Tiit Tambur                            

14. Birgit Uibo                   

15. Jarmo Uibu    

                                             

43. lend  (lõpetanud 2005.a)

  KLASSIJUHATAJA     Hilde Kurg                      

1.      Madli Hainsoo

2.      Rauno Häelme

3.      Eliisa Joona

4.      Riho Juurikas

5.      Merike Jääger

6.      Maret Kala

7.      Kati Kallas

8.      Maarja Kallis

9.      Kristjan Kirsimäe

10.     Kaija Kõiv

11.     Sander Kõivuste

12.     Kaiti Lillipuu

13.     Kadri Mettis

14.     Kumar Milter

15.     Kristo Praosk

16.     Meelis Rätsep

17.     Rivo Silman

18.     Tiit Tamberg

19.     Sven Varjun

 

42. lend  (lõpetanud  2004. a)                                      

 KLASSIJUHATAJA   Merlin Kikas

1.     Veronika Bõstrova                                     

2.     Kristi Eelmäe                                             

3.     Riin Jakobson                                             

4.     Keio Kaljumäe                                        

5.     Keili Kängsepp                                      

6.     Sven Luga                                              

7.     Enno Rebane                                           

8.     Tauno Teder                                               

9.     Tauri Teder                                                

10.   Tiiu Treimuth             

 

41. lend   (lõpetanud  2003. a)

KLASSIJUHATAJA   Eve Karimõisa 

 

1.     Annika Eelmäe                                         

2.     Alan Jepišov                                             

3.     Gerli Jõgi                                                  

4.     Anneli Jääger                                             

5.     Riin Kirt                                                    

6.     Mari Liis Kukk                                          

7.     Karl Kuntus                                               

8.     Mikk Kuusikmaa                                     

9.     Meelis Liivamägi                                      

10.    Enely Luik                                                 

11.    Marjan Pavlovitš                                        

12.    Rainer Plumer                                            

13.    Fred Puksov                                              

14.    Marko Rätsep                                             

15.    Heleriin Teder                                             

16.    Madis Treimuth                                          

17.    Maiki Uibopuu                                           

18.    Janeli Uibu                                                 

19.    Kaisa Valge       

 

40. lend  (lõpetanud 2002. a)    

KLASSIJUHATAJA      Hilde Laus   

                                     

1.     Veroonika  Elvet                                        

2.     Timo Huudi                                                

3.     Annika Jepišov                                           

4.     Merille Jõgi                                            

5.     Aimar Jääger                                              

6.     Küllike Kaarnamets                                    

7.     Kerttu Kirsimäe                                          

8.     Mario Kleinson                                           

9.     Kersti Käärd                                                

10.   Kerli Künnapuu                                         

11.   Kristjan Laanemäe                                      

12.   Kuldar  Mandli                                            

13.   Kristi Melk                                                 

14.   Katrina Pint                                                 

15.   Kristi Randmäe                                           

16.  Inga Raudsepp                                             

17.   Regina Uibu                                                  

18.   Avo Vainula                                           

19.   Birgit Varjun  

 

39. lend  (lõpetanud 2001. a)       

 

KLASSIJUHATAJA      Raivo Rebane     

                           

1.     Rait Elvet                                                

2.     Mario Hain                                             

3.     Reio Jakobson                                        

4.     Janne Juurikas                                      

5.     Kaimar Kapp                                          

6.     Margery Kõivuste                             

7.     Maarja Laadi                                           

8.     Piret Põder                                              

9.     Tiiu Treimuth                                        

10.   Rolande Rosenberg                                 

11.   Raidi Silman                                        

12.   Raul Uibopuu                                     

13.   Jürgen Varik                                          

14.   Villu Vihmann    

 

38. lend (lõpetanud 2000. a)                                           

 KLASSIJUHATAJA      Heya Lepa

   

   1. Katrin Allmets                                       

   2. Liisi Falkenberg                                       

   3. Janno Häelme                                         

   4. Katrin Juurikas                                         

   5. Krista Kallas                                             

   6. Kentti Künnapuu                                  

   7. Liisi Laanemäe                                        

   8. Heleri Luik                                                

   9. Rivo Makke                                              

 10. Piret Mettis                                              

 11. Siret Mettis                                                

 12. Ruslan Pavljutšok                                     

 13. Silver Pruuli                                            

 14. Marje Rose                                                 

 15. Relika Sumero                                       

 16. Kerli Toomasson                                        

 17. Moonika Toomeoja     

 

37. lend  (lõpetanud 1999. a)                         

 KLASSIJUHATAJA      Vete Hainsoo

1.     Merlin Juurikas                                  

2.     Kaivo Koppel                                     

3.     Triin Krahv                                        

4.     Taggo Liivamägi                                

5.     Lauri Oja                                         

6.     Kristiina Pavljutšok                            

7.     Üllar Randmäe                                   

8.     Kaspar Varik                                       

9.     Heiki Viks             

 

36. lend  (lõpetanud 1998. a)

KLASSIJUHATAJAD      Maire Roio ja  Helju Vaalma     

                          

   1. Revo Falkenberg                                       

   2. Reino Hürünen                                         

   3. Martin Kikas                                                 

   4. Sille Kivitalu                                                

   5. Paul Krahv                                                  

   6. Raini Kukk                                                   

   7. Andrei Kurašin                                             

   8. Kuldar Kõiv                                                  

   9. Ruth Kõiv                                                      

 10. Pille Luukanen                                               

 11. Karli Oja                                                    

 12. Aneli Poola                                                    

 13. Keio Puudist                                                 

 14. Marge Roio                                                    

 15. Reeli Silman                                                   

 16. Raili Väikene    

 

    35. lend (lõpetanud 1997. a)                                 

 KLASSIJUHATAJA   Eve Karimõisa     

   1. Jaanika Hain                     

   2. Janek Hain                        

   3. Holger Härm                     

   4. Kadri Jaup                         

   5. Külli Joona                   

   6. Kalmer Jänes                     

   7. Andres Jürgenson              

   8. Raiko Kornel                     

   9. Maido Lepik                      

 10. Tanel Lindmets                  

 11. Teana Lindmets                  

 12. Angelina Luik                   

 13. Janar Makke                        

 14. Sirle Melk                           

 15. Taavi Mõts                    

 16. Rene Plumer                        

 17. Ülle Randmäe                      

 18. Anna Romanovitš                

 19. Rasmus Sprenk                    

 20. Reelika Tapver                     

 21. Kätlin Varjun                       

 22. Raen Väikene     

 

34. lend (lõpetanud 1996. a)                               

 KLASSIJUHATAJA        Saima Tell   

   1. Krista Allmets                               

   2. Vitali Harlamov                             

   3. Rivo Koemets                                

   4. Jaanis Kosman                               

   5. Vello Kõiv                                     

   6. Triin Laanemäe                            

   7. Juta Raidsalu                               

   8. Rauno Saar                                     

   9. Teiri Teder                                     

 10. Veiko Tell                                     

 11. Kadri Liis Vähi           

 

     33. lend  (lõpetanud 1995. a)                                     

 KLASSIJUHATAJA     Milvi Kikkatalo  

 

1. Jane Hain                                           

2. Olari Häelme                                       

3. Tambet Ilves                                         

4. Küllike Koppel                                   

5. Karin Kõiv                                            

6. Krister  Kõiv                                        

7. Miko Liivamägi                                   

8. Rainer Väikene      

 

32. lend  (lõpetanud 1994. a)                                         

KLASSIJUHATAJA     Heya Lepa    

 

   1. Monika Hain                                  

   2. Kairi Joona                                     

   3. Katrin Jänes                                     

   4. Janno Jürgenson                         

   5. Merlin Kikas                                  

   6. Egle Laansalu                                

   7. Anneli Mandli                                  

   8. Kristi Nilov                                    

   9. Kristo Nilov                                     

 10. Janek Paramonov                             

 11. Raili Punapart                                    

 12. Kristel Puudist                                 

 13. Andres Rauba                                  

 14. Terje Teder                                      

 15. Indrek Tiideberg                                

 16. Ave Vainula   

 

   31. lend (lõpetanud 1993. a)                               

 KLASSIJUHATAJA    Gunnar Sarapuu    

 

  1. Kairi Hõrak                                        

  2. Pille Jaup                                            

  3. Lea Karjus                                          

  4. Meelis Kikkatalo                                

  5. Leelia  Kopp                                       

  6. Heiko Kristmann                              

  7. Tanel Otsus                                         

  8. Aave Poola                                           

  9. Kersti Rauba                                        

10. Anne Reitsak                                      

11. Ants Reitsak                                     

12. Mati Semsugov                                    

13. Helina Teder                                      

14. Andres Tiideberg                                 

15. Indrek Toots                                        

16. Priit Trees                                           

17. Raul Vilt                                              

18. Virko Vähi    

 

       30. lend  (lõpetanud 1992. a)                       

 KLASSIJUHATAJA    Vete Hainsoo 

 

   1. Ahto Bendt                                       

   2. Meelis Bendt                                

   3. Kadri Ivask                                      

   4. Jana Koemets                                    

   5. Kersti Kõiv                                       

   6. Olari Kõiv                                         

   7. Katrin Mõts                                       

   8. Katrin Niit                                       

   9. Merike Oja                                        

 10. Monika Otrokova                            

 11. Riina Rääk                                         

 12. Rene Saaremets                                 

 13. Gisela Sarapuu        

 

   29. lend (lõpetanud 1991. a)                             

 KLASSIJUHATAJA      Eve Karimõisa  

 

1. Ülle Aamer                                   

  2. Aire Altosaar                                 

  3. Rita Borisik                                   

  4. Agnes Kikas                               

  5. Kaimor Kuusmets                        

  6. Eveli Laul                                       

  7. Airi  Luukanen                              

  8. Marju Rauba                                    

  9. Hardi Rebane                                 

10. Karmen Simmul                              

11. Meris Süsta                                      

12. Rando Undrus                                 

13. Merike Valdaru                                

14. Taivo Vutt     

 

        28. lend  (lõpetanud 1990. a)                           

 KLASSIJUHATAJA   Raivo Rebane  

 

1. Lembit Alliksaar                                 

2. Maiki Hiller                                        

3. Neeme Jääger                                      

4. Erki Kalm                                       

5. Krista Levina                                     

6. Marju Liivamägi                                  

7. Ain Melk                                          

8. Marje  Oja                                             

9. Irja Vainula                                          

10. Toomas Kaseväli         

 

   27. lend  (lõpetanud 1989. a)                                

 KLASSIJUHATAJAD          Jüri Jõeveer ja Heino Einaste     

                                                 

   1. Angelika Elvet                                        

   2. Jaanus Hiiemäe                                          

   3. Aavo Hõrak                                              

   4. Katri Hynninen                                      

   5. Jaanus Jaup                                                

   6. Mari Jaup                                                   

   7. Kaupo Jõeveer                                           

   8. Janek  Kikkatalo                                       

   9. Kaido Kopp                                              

 10. Lilian Kuusmets                                         

 11. Pille Kängsepp                                          

 12. Marko Kööp                                               

 13. Alvar Luukanen                                          

 14. Monika Melk                                             

 15. Merle Parkja                                            

 16. Gunnar Sarapuu                                        

 17. Sven Stenov                                                

 18. Heiti Teder                                               

 19. Ingrid Toots                                              

 20. Ave Urm                                                     

 21. Kajar Valle                                                 

 22. Kaidu Vasar                                                 

 23. Rait Villemson                                            

 24. Merle Vilt                                                    

 25. Lea Vutt      

 

      26. lend (lõpetanud 1988. a)                        

 KLASSIJUHATAJA    Helvi Piirson

 

  1. Merike Hiiemäe                                   

  2. Age Hõrak                                             

  3. Kadi Karimõisa                                      

  4. Kristiina Koht                                        

  5. Anneli Kopp                                          

  6. Meelis Kõiv                                      

  7. Valmar Kängsepp                                 

  8. Eevi Käämer                                          

  9. Angela Oja                                              

 10. Margo Tamm                                           

 11. Anneli Verev          

 

      25. lend (lõpetanud 1987. a)                               

KLASSIJUHATAJA     Liidia Pettai     

 

  1. Ene Abolin                                      

  2. Eve Almar                                    

  3. Feiko Grossberg                          

  4. Marko Hiller                                   

  5. Maili Jepišova                                

  6. Kajar Kala                                       

  7. Airi  Kallas                                    

  8. Kaido Kirt                                      

  9. Maila Liivak                                   

10. Marek Liivamägi                            

11. Terje Lohuväli                                 

12. Marju Otsing                              

13. Aiki Päärsson                                

14. Toomas Trifanov                             

15. Anu Veemees              

 

     24. lend  (lõpetanud 1986. a)                                 

KLASSIJUHATAJA   Eve Karimõisa

 

  1. Ave Almar                                 

  2. Airi Hiiemäe                              

  3. Kalev Kopp                                

  4. Klaarika Kriisa                         

  5. Maarika Kriisa                         

  6.  Senek Kruuda                             

  7. Aivar Käämer                             

  8. Maarika Kööp                             

  9. Meelis Lentso                              

10. Veiko Levin                                

11. Tiina Org                                     

12. Risto Sprenk                               

13. Raili Villemson            

 

     23. lend  (lõpetanud 1985. a)                               

 KLASSIJUHATAJA   Jüri Jõeveer

 

  1. Aivo Allik                                

  2. Janek Einling                            

  3. Kalev Heletäht                          

  4. Katrin Ilves                               

  5. Alo Ivask                                  

  6. Rolando Kallas                      

  7. Meelis Kööp                             

  8. Kaido Künnapuu                   

  9. Margus Otsing                          

10. Mati Raudsepp                        

11. Kennet Ruugla                   

12. Tiina Rästas                          

13. Hille Saar                             

14. Jüri Saar                                    

15. Meelis Saar                               

16. Meelis Tamm                            

17. Anne Tiideberg                        

18. Maire Trifanova                        

19. Ingeri Vaske                              

20. Rain Villemson         

 

                 22. lend   (lõpetanud 1984. a)            

 KLASSIJUHATAJA   Helju Vaalma            

 

1. Johannes Almar                               

2. Anne Kukrus                                  

3. Meino Käämer                        

4. Janne Mäekivi                            

5. Nele Otsus                                   

6. Agu Rästas                                     

7. Kalev Subert                               

8. Toomas Uibo                                 

9. Ivi Uibopuu       

 

    21. lend (lõpetanud 1983.a)                    

 KLASSIJUHATAJA   Raivo Rebane  

 

1.     Toomas Jänes                                

2.     Tiia Kiis                                          

3.     Merje Lentso                                   

4.     Aivar Lepa                                     

5.     Ivi Liivak                                

6.     Lembit Kukrus                                

7.     Astrid Roosild      

 

       20. lend  (lõpetanud 1982.a)                                

 KLASSIJUHATAJA     Vaike Närska 

 

   1. Ülle Almar                                           

   2. Andrus Freimanis                                   

   3. Tiina Kaseväli                                        

   4. Sulev Kriisa                                       

   5. Aivar Kukk                                           

   6. Maret Käämer                                      

   7. Ain Roosild                                    

   8. Virgo Sprenk                                       

   9. Tiia Tiideberg          

 

           19. lend  (lõpetanud 1981.a)                        

 KLASSIJUHATAJA       Jüri Jõeveer 

 

    1. Hele Heletäht                                      

    2. Juris Freimanis                                     

    3. Margus Joona                                       

    4. Kuldar Kala                                    

    5. Margus Käämer                                    

    6. Maire  Kööp                                          

    7. Mart Kööp                                            

    8. Avo Künnapuu                                     

    9. Andres  Pool                                          

  10. Eha Rästas                                             

  11. Õie Rästas                                               

  12. Tuuli Tamm                                          

  13. Andrei Tetin                                           

  14. Marika Toomemägi                             

  15. Anneli Vaske            

 

       18. lend  (lõpetanud 1980.a)                     

 KLASSIJUHATAJA     Helju Vaalma

 

   1. Riina Asson                                    

   2. Anneli Ilves                                    

   3. Kalle Jepišov                                

   4. Heli Järvmägi                              

   5. Eve Kiis                                       

   6. Aivar Kopp                                

   7. Ilme Kukk                                      

   8. Maire Käämer                                

   9. Marika Puusaar                            

 10. Einar Sprenk                              

 11. Urmas Uibopuu                           

 12. Venda Vihmann                              

 

    17. lend  (lõpetanud 1979.a)                                 

 KLASSIJUHATAJA     Helju Vaalma

 

    1. Ilmar  Heletäht                                      

    2. Piret Jõemets                                        

    3. Vaike Kera                                           

    4. Aigar  Koha                                            

    5. Ülle Kooser                                          

    6. Eili Künnapuu                                    

    7. Tiina Lehis                                        

    8. Ene Mill                                           

    9. Taimi Raudsepp                                 

  10. Arvo Rebane                                          

  11. Sulev Subert                                           

  12. Aires Udras                                         

  13. Kaupo Vaalma                                   

  14. Arvo Varik                                              

  15. Jüri Vare                                             

  16. Kersti Vasar                                         

  17. Iriina Vaske         

 

      16. lend  (lõpetanud 1978.a)                

 KLASSIJUHATAJA       Liidia Pettai

     

   1. Milvi Eberling                                        

   2. Andres Kaseväli                                        

   3. Urmas Kaseväli                                      

   4. Pille Kooser                                           

   5. Üllar Kooser                                       

   6. Tiina Kukk                                               

   7. Kalmer  Nõmmeots                                   

   8. Kalli Priimägi                                             

   9. Mariina Puusaar                                       

 10. Endel Teder        

 

    15. lend  (lõpetanud 1977.a)                          

 KLASSIJUHATAJA    Liidia Pettai

 

  1. Marina Dubrovina                                     

  2. Tiina Herik                                            

  3. Tõnis Kirt                                                  

  4. Marika  Kool                                             

  5. Inge Kukk                                                

  6. Kuus Ago                                                

  7. Meelike Käärik                                          

  8. Helle Laine                                                  

  9. Urmas Linnaste                                           

 10. Urve Raudsepp                                         

 11. Heli Rebane                                              

 12. Tiia Subert                                                

 13. Heino Teder                                             

 14. Elvi Valle                                            

 15.Viljar Vihmann          

 

        14. lend  (lõpetanud 1976.a)                               

 KLASSIJUHATAJA     Jüri Jõeveer

 

    1. Malle Alliksaar                                  

    2. Einar Järvmägi                                   

    3. Kalev Kaseväli                                   

    4. Voldemar Kera                                     

    5. Vahur Kuhlberg                                   

    6. Kalmer Künnapuu                                 

    7. Tarmo Liibert                                       

    8. Ülle Oras                                              

    9. Heino Uibo                                            

  10. Raivo Uibopuu                                      

  11. Aivo Valle                                           

  12. Enn Vanahunt                                         

  13. Helmi Vaske       

 

       13. lend  (lõpetanud 1975.a)                                    

 KLASSIJUHATAJA    Helju Vaalma   

 

1.     Tõnis Asson                                           

2.      Avo Joona                                            

3.     Arne Liibert                                       

4.     Madis Pool                                             

5.     Maret Pool                                           

6.     Hilja Smitt                                                

7.     Tiina Uibo                                                 

8.     Evi Verev       

 

   12. lend  (lõpetanud 1974. a)                             

KLASSIJUHATAJA    Jüri Jõeveer 

 

  1. Tamara  Esse                                     

  2. Marika Killar                                     

  3. Sirje Kool                                            

  4. Mare Kriisa                                          

  5. Valentina Loomik                                  

  6. Karl Ruus                                           

  7. Harri Tamm                                         

  8. Maia Tapver                                      

  9. Õnne Tapver                                  

10. Aime Urm                                        

11. Olev Unt    

 

    11. lend  (lõpetanud 1973. a)                                    

 KLASSIJUHATAJA     Loreida Liibert

 

  1. Jaan Asson                                            

  2. Arne Ilves                                                  

  3. Riho Hütt                                                    

  4. Elle Kuus                                                 

  5. Ene Mändalu                                                

  6. Ülle  Trees                                                   

  7. Henn  Tuvikene      

 

      10. lend  (lõpetanud 1972. a)                            

 KLASSIJUHATAJA   Virve Hütt

 

   1. Liidia Dubrovina                                     

   2. Raivo Joona                                          

   3. Ene Järvmägi                                       

   4. Evi Loomik                                        

   5. Maire Mändalu                                     

   6. Kuno Parkja                                            

   7. Tõnu Saarma                                            

   8. Ellen Tamm                                            

   9. Elisei  Verev         

 

         9. lend  (lõpetanud 1971. a)                         

 KLASSIJUHATAJA       Rahel Lõiv       

 

  1. Riina  Herik                             

  2. Inda  Hütt                            

  3. Rene  Kriisa                              

  4. Milvi Pallav                               

  5. Sirje Piks                                   

  6. Ilme Saarma                              

  7. Maimu Sarapuu                         

  8. Tamara Sprenk                         

  9. Astrid Tamm                             

10. Aare Toomasson                 

11. Asta Urm                              

12. Jüri Varik                                    

13. Ivi Värton        

 

       8. lend  (lõpetanud 1970. a)                            

 KLASSIJUHATAJA    Jüri Jõeveer 

 

   1. Kaljo Alliksaar                                          

   2. Ellen Falkenberg                                          

   3. Vello Kõrkjas                                                

   4. Milvi Kõu                                                  

   5. Saima   Kukk                                                  

   6. Kalev Mäekivi                                               

   7. Urve Saar         

 

      7. lend  (lõpetanud 1969. a)                             

 KLASSIJUHATAJA     Vivia Kuhlberg   

 

   1. Meeme Mäekivi                                       

   2. Sirje Mändalu                                      

   3. Maie Mõistus                                     

   4. Malle Kuus                                     

   5. Sirje Piir                                             

   6. Valdeko Parkja                                      

   7. Ülo Trees                                                    

   8. Vladimir Trifanov                                       

   9. Jüri Sprenk                                               

 10. Aare Väikene     

 

    6. lend  (lõpetanud 1968. a)                           

 KLASSIJUHATAJA     Virve Hütt 

 

   1. Leo Allik                                            

   2. Leo Kukk                                      

   3. Mari Melk                                      

   4. Oleg Melk                                            

   5. Aili Pallav                                          

   6. Lehte Palloson                                    

   7. Liidia Paulson                                  

   8. Eeri Teder                                           

   9. Aili  Zilmer                                         

 10. Liidia Oja      

 

    5. lend  (lõpetanud 1967. a)                                   

 KLASSIJUHATAJA    Loreida Liibert

 

   1. Vello Alliksaar                          

   2. Jüri Elbrecht                               

   3. Maimu Kõrkjas                         

   4. Taimo Mõts                                 

   5. Einar Parkja                                

   6. Mare Raap                                  

   7. Tiina Sarapuu                              

   8. Valentine Tamm                          

   9. Eda Varik                                     

 10. Milvi Väikene                              

 11. Ahti Urm       

 

 4. lend (lõpetasid 1966. a)                               

 

 KLASSIJUHATAJA          Loreida Liibert

 

    1. Aare Allik                                             

    2. Heli Falkenberg                                       

    3. Hille Mändalu                                       

    4. Asta Raud                                              

    5. Rein Raud                                       

    6. Eha Ene Rebane                                      

    7. Ludmilla Tsugunova                                 

    8. Luule Väikene     

 

      3. lend (lõpetanud 1965. a)                      

 KLASSIJUHATAJA      Loreida Liibert

 

   1. Vello  Ilves                               

   2. Siina  Krüüts                           

   3. Urmas Mõts                               

   4. Valter Mägi                                

   5. Ene Piir                                      

   6. Tõnu Raag                                 

   7. Mare Rebane                               

   8. Tiiu Rosenberg                           

   9. Eevi Sooläte                               

 10. Jaan Tamm                              

 11. Tarmo Varik                            

 12. Elve Väikene                               

 13. Andu Värton    

 

      2. lend  (lõpetanud 1964. a)                              

 KLASSIJUHATAJA  

 

  1. Helge Arak                                                

  2. Arno Kiivit                                               

  3. Evi Kinsigo                                         

  4. Helve Koskor                                           

  5. Jaan Koskor                                               

  6. Mati  Lepik                                               

  7. Arvo Mändalu                                         

  8. Mare Rebane                                         

  9. Allan Tamm                                             

10. Valli  Zimmermann        

 

    1. lend  (lõpetanud 1963. a)                               

 KLASSIJUHATAJA       Aksel Hütt  

 

  1. Aari Alliksaar                                       

  2. Viia Eberling                                  

  3. Sirje  Heinaru                                     

  4. Lea Koppel                                            

  5. Selve Jullis                                       

  6. Silvi Piir                                                

  7. Asta Rebane

   8. Helgi Uibo           

                                

  7 a  kooli     L Õ P E T A J A D                                      

 

   Lõpetanud 1962. a

 

KLASSIJUHATAJA Helju Kallus

 

1.  Linda Elbreht (Rauba)

2. Ilme Kirsimäe

3. Silvia Koskor

4. Taisi Koskor

5. Anne Melk

6. Ilmar Parkja

7. Oliivia Parkja (Irv)

8. Silvi Piir

9. Reet Rebane (Raap)

 

 

 1961. a

 

 Keeni kool alustas 8 - kl koolina 1961  ja kõik 7-nda klassi lõpetajad jäid 8-ndasse klassi, mille lõpetasid 1962.a tavalise klassitunnistusega.

                    

 1960. a

 KLASSIJUHATAJA        Linda Jämsa

 

   1. Valli Kontse                                         

   2. Maie Kärk                                              

   3. Milve Lehis                                      

   4. Erika Medvetski                                     

   5. Karl Mõts                                             

   6. Merike Mõts                                       

   7. Reet Raag                                               

   8. Enn Sigursk                                            

   9. Helgi Viitsaar                                     

 10. Kaja Varik                                            

 11. Ülle Väikene 

 

  1959. a

 KLASSIJUHATAJA      Aksel   Hütt 

 

1.     Ants Eisler                                       

2.     Kaljo Hõrak                                  

3.     Illo Kala                                          

4.     Marie Koskor                               

5.     Vaike Tuisk (Lepik)                                     

6.     Lea Lõhmus                                   

7.     Viive Mets                                        

8.     Aare Nõgene                                  

9.     Viia Palloson                                 

10.   Ants Rebane                                       

11.   Peeter Rosenberg                               

12.   Maret Rosenberg                                

13.   Rein Veeret                                        

14.   Olev Raap   

15 . Erika Rõõm (Medvetski)   

     

1958. a

 KLASSIJUHATAJA       Loreida Tammsaar

  

1.     Hellar Karjus                                 

2.     Laine Karjus                                

3.     Elve Kirsimäe                                

4.     Ülo Klokmann                                

5.     Helle Lass                                       

6.     Boris Protsenko                               

7.     Elsa Rebane                                

8.     Taimi Talvik                                    

9.     Erika Tromp   

 

  1957. a

 KLASSIJUHATAJA  

 

1. Mare   Ader                                     

2. Olga Elbreht                              

3. Heino Jullis                                    

4. Aili (Kirsimäe) Roio                                 

5. Helbe  (Kala) Tamm                                     

6. Valentina Koskor                           

7. Ene (Perle) Mets                                         

8. Mati Mõts                                      

9. Toomas Mürk                                  

10.Tiiu Piir                                          

11. Elsa Rebane                                   

12. Tiiu Rebane                                    

13. Aivi  Talvik                                   

14. Ilme Vasar                                      

15. Malle Vasar                                    

16. Taimi Viilup   

 

 

 1956. a  

 KLASSIJUHATAJA

 

1.     Hilda Eisler                    

2.     Leili Kontse                   

3.     Aime Lepa                    

4.     Enno Medvetski           

5.     Mart Mets                       

6.     Valve Muinasmaa           

7.     Hillar Mändalu                

8.     Tiiu Mürk                         

9.     Tiina Veeret    

 

1955. a

 KLASSIJUHATAJA

 

1. Arno Hõrak                        

2. Ellen Lindsaar                     

3. Rein Mets                           

4. Heino Raag                          

5. Vaike Reimets                     

6. Endel Vasar        

 

1952. a

KLASSIJUHATA Aleks Raja

1. Juhan Kirsbaum
2. Helju Kreisling
 
3. Leili Külvja
4. Karl Künnapuu
5. Endla Loos
6. Laine Mäeväli
7. Jüri Ottender
8. Hellen Rebane
9. Salme Romanovitš
10. Rein Senka
11. Vello Sirel
12. Leida Undrits

1946. a

 KLASSIJUHATAJA

 

1. Helgi Mäekivi                                 

2. Jaan  Pool                                       

3. Eila Lõhmus   ( Eppa )                   

4. Irmgard Must                              

5. Juta Noor ( Vassar )     

6. Silvi Volmer                

 

 

L Õ P E T A J A D

1. Enno Zimmer                     1949                                   

2. Ilse Kirsimäe                      1952                          

3. Linda Lepik  (Vaher)           1939           

4. Aino Eelmäe  (Lepik)         1931 - 1938           

5. Kalju Künnapuu                1950                                             

6. Viktor Otsing                     1946 – 1950            

7.  Heldur  Tudu                   1944 – 1950             

8.  Kristiine Luite  (Kuraž)     1954                     

9.  Valentina Toom (Koskor)                   

10. Ene Nõu                          1945 – 1954                             

11. Asta Ottesson  (Roose)      1943 – 1950              

12. Henno Medvedski             1956